Konverentsi fookuseks on “Kirest sündinud äri”, mille raames kutsume külalisi erilisele teekonnale. 
Teekonna eesmärk on inspireerida, anda uusi teadmisi ning innustada tegudele. Soovime, et meie konverentsilt lahkutakse tegevusplaani, mõne uue mõtteharjutuse või harjumuse algega. Teekond jaguneb kolmeks sammuks:

  • Inspiratsiooni plokk on see, kust kõik alguse saab. Siin räägitakse edulugusid ja inspireeritakse uutele mõtetele, et oleksid avatud uuele infole ja kogemusele konverentsi raames. Esinejad: Merili Ginter ja Kristi Lehtis
  • Teadmiste plokk on see, kust saadakse uusi teadmisi, mis on igasuguse muutuse ja arengu oluliseks alustalaks. Teadmisi, mis aitavad muuta oma mõttemustreid, ennast paremini mõista ja/või alustada/edendada oma äri. Kinnitatud esinejad on juba täna Timo Porval, dr Helena Lass ja Jaan Aru.
  • Tegevuste osas keskendume praktilistele töötubadele, mille raames saab uued teadmised enda hüvanguks praktiliselt tööle panna või leida endale mõni huvitav teema, milles praktilist kogemust/elamust omandada. Esinejad: dr Helena Lass, Eva Lepik, Kaarel Adamberg, Mari Lipp, Olesija Saue ja Evelin Org ning Annika Sööt

Õhtune gala

Pidulik gala on temaatikaga “kirg”.

Kui oleme kaks päeva kuulanud, kuidas kirest äri teha, siis lõpetame samamoodi 😉 Mõtle, mis on sinu jaoks kirg ning kuidas selle teemaliselt riietuda?! On selleks punane huulepulk, roosa kikilips või midagi muud?

Me piiranguid ei sea, anname sulle võimalused olla loovad 😉

Sobib nii pidulik pikk kui ka kokteilikleit.

Foto: Pinterest. Met gala 2015

Ajaline kava